Masz pytanie? Zadzwoń : 885 88 55 75 lub 605 66 64 48.
Stacjonarny: (41) 222 54 95 / E-mail: biuro@hotelzielonezacisze.net.pl

Zapraszamy na wirtualny spacer po hotelu

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy spotkania integracyjne, bankiety, grille, urodziny, imieniny, chrzciny, komunie.

Stale współpracujemy z profesjonalnym wodzirejem i DJem.

Przyjmujemy grupy wycieczkowe, turystyczne i pielgrzymkowe (możliwość organizacji zwiedzania Gór Świętokrzyskich lub szlaku pielgrzymiego po ziemi Świętego Krzyża). Mamy specjalną ofertę noclegową dla wystawców i odwiedzających Targi Kielce.


Chrzciny i komunie

Te niezwykle uroczyste momenty w życiu Naszych Dzieci dobrze spędzić w gronie rodzinnym, w miłej i radosnej atmosferze, przy pięknie, suto i smacznie zastawionym stole. Organizacja tego typu biesiad to nasza specjalność i dlatego zapraszamy Państwa do odwiedzenie naszej Sali i zapoznania się z ofertą. Proponujemy organizację przyjęcia komunijnego czy chrzcielnego już od 120 PLN za osobę, gdzie zapewniamy znakomite dania kuchni polskiej, profesjonalną obsługę, piękny wystrój. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: tel. 885 88 55 75

Imprezy firmowe, bankiety, szkolenia

Zapraszamy serdecznie przedstawicieli firm i instytucji do zapoznania się z naszą ofertą organizacji spotkań firmowych, bankietów, szkoleń i wyjazdów intergracyjnych. Oferujemy 2 klimatyzowane sale, miejsca noclegowe, pełne wyżywienie. Dysponujemy zadaszoną altaną, gdzie znakomicie sprawdza się bisiada z grillem. Stale współpracujemy z profesjonalnym DJ-em i posiadamy własne nagłośnienie, dlatego też organizacja balu firmowego czy dyskoteki nie stanowi żadnego problemu. Bliskość Centrum Sportowo-Rekreacyjnego oraz szlaków turystycznych Gór Świętokrzyskich to dodatkowe atuty naszego obiektu. Zapraszamy!

© 2013 HOTELZACISZE.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : Web-Profit